Kachlové kuchyňské sporáky

Toužíte po kachlovém sporáku? Uděláme vám 3D návrh kachlových kamen a dodáme kvalitní kachle.

Stavíte dům a již nyní přemýšlíte o vhodném umístění zařízení? Vaše představa kuchyně je však nestandardní. Toužíte po výrazných obkladech a dlažbáchzároveň máte obavy, že vámi zvolené prvky se nebudou hodit k dominantě, kterou chcete ve své kuchyni mít. A tou je kachlových kuchyňský sporák.

Vaření na kachlovém sporáku se opět vrátilo do módy. Není přeci nad to, uvařit si dobrý oběd a přitom si vytopit místnost? Zároveň je obrovskou výhodou kachlových sporáků velká úspora energie, která oproti klasickému vaření dosahuje až 50-60%. Co se týče designového provedení kachlových sporáků, tomu se meze nekladou. A v kombinace výrazných obkladů do kuchyně, dodá místnosti na luxusu. Sporáky se staví kachlové i omítané, s jednou či dvěma troubami, s kamnovcem či měděncem a s různě velkou plotnou. Výhodnou variantou je stavění sporáků s vyhřívaným ležením, tvz. s pecí.

Pokud jste tedy milovníky starých časů a chalup, je pro vás tento způsob vaření, tím nejvhodnějším. Nebojte se investovat do koupi kachlového kuchyňského sporáku, uvidíte, že se vám stonásobně vrátí. Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře či osobně na pobočce v Karlových Varech.

Sporák

Sporák

Sporák

Sporáky

Sporáky

Sporáky

Chcete si pořídit kachlový sporák? Kontaktujte nás

Tisknout


Kontaktujte nás

Mapa sídla firmyMODEL-INTERIER, s.r.o.
Závodu míru 300 / 72
360 17  Karlovy Vary - Stará Role

Online mapa
GPS: 50°24'478"N, 12°83'504"E

Tel.: +420 353 449 005

Fax: +420 353 560 234

E-mail: 

Máte zájem o návrh nebo rekonstrukci? Kontaktujte nás!© 2017, MODEL interier – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing