Naše vize

Jaká je naše vize?

Chceme být co nejblíže dnešnímu trendu. A tím je podle nás u koupelen jeden zcela patrný směr. Přestávají být jen místem pouhé rutinní každodenní hygieny. Stávají se i místem příjemné pohody a odpočinku. Místem, kde se fyzická hygiena snoubí s duševní relaxací. Dnes již není problém takové místo vytvořit.

Na trhu je nabízeno množství produktů různých výrobců, cenových kategorií i kvalit. Z této široké nabídky Vám pomůžeme takové místo z Vaší koupelny vytvořit. Pomůžeme Vám vyřešit i jeden z největších problémů při rekonstrukci či zařizování. Tím je často nedostatečný prostor (u panelákových prostorů je to dokonce největší problém), kdy jste nuceni přemýšlet o využitelnosti každého centimetru. Přemýšlet, jak do tohoto prostoru vtěsnat komfort i účelnost zároveň.

A v tom Vám chceme a pevně věříme, že i můžeme být nejvíc nápomocni. Radou při výběru komponentů, zkušeností s využitím prostoru, s nabídkou atypických tvarů, s orientací v tak široké cenové i kvalitativní nabídce. Tvrdíme, že řešení se najde pro každý prostor. Prostě umět vyřešit každý prostor, to je naše vize. Samozřejmostí pro nás zůstává neustálá obměna nabídky sortimentu a zvyšování kvality služeb.

Tisknout


Kontaktujte nás

Mapa sídla firmyMODEL-INTERIER, s.r.o.
Závodu míru 300 / 72
360 17  Karlovy Vary - Stará Role

Online mapa
GPS: 50°24'478"N, 12°83'504"E

Tel.: +420 353 449 005

Fax: +420 353 560 234

E-mail: 

Máte zájem o návrh nebo rekonstrukci? Kontaktujte nás!© 2017, MODEL interier – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing